Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na Instagrame už môžu vybraní používatelia na iOS prepínať medzi viacerými účtami

Novinka má poslúžiť najmä správcom produktových stránok, ktorí majú na starosti viac  ako jedno internetové konto.

Nová funkcia Instagramu, ktorá umožňuje súčasné prihlásenie do viacerých používateľských účtov, sa údajne objavila vybraným používateľom zariadení so systémom iOS. Na túto zmenu prvýkrát poukázal webový blog Latergramme.

. . . .

Prepnutie medzi účtami funguje bez nutnosti odhlásenia z predchádzajúceho profilu (zdroj: Latergramme)

Zverejnené obrázky ukazujú, že funkcia sa používateľom zobrazila v dolnej časti nastavení ich účtu, kde nad tlačidlo „Log Out“ (Odhlásiť sa) pribudlo nové „Add Account” (Pridať účet).

Po prihlásení sa do ďalšieho konta je už možné jednoducho medzi nimi prepínať kliknutím na meno, kedy sa zobrazí zoznam všetkých dostupných alternatív. Upravené sú zároveň aj notifikácie, ktoré už po novom odkazujú na konkrétny profil.

Ako sme už skôr informovali, táto možnosť bola doposiaľ dostupná iba pre vybraných testerov na Androide s nainštalovanou verziou aplikácie 7.12.0. Nateraz však nie je jasné, či Instagram funkciu sprístupňuje postupne pre všetkých používateľov, alebo ide iba o ďalší test.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.