Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

O2: Bonus na zariadenie sa dá už aj darovať a spájať

Operátor začal ponúkať možnosť prevodov bonusov na telefóny inej osobe.

O2 zaviedlo alternatívu pre finančné zvýhodnenie mobilov k jednotlivým O2 Paušálom.  Ak ho zákazník nechce využiť sám alebo hneď, môže si zobrať poukážku. Tá platí štyri týždne od aktivácie programu. Má formu SMS kódu.

Poukážka sa dá aj darovať. Bonusy sa takto dajú kombinovať – operátor vie zákazníkovi sčítať jeho vlastný bonus a všetky poukážky, ktoré mu niekto venuje.

Príklad využitia ponuky Príklad využitia ponuky

Ponuka platí pre všetky spôsoby objednania paušálu.

Zľava alebo internet navyše

Bonus sa dá využiť na mobily, tablety, hernú konzolu, notebooky či kameru. Možno ho naďalej získať k O2 Paušálu, Internetu s bonusom a Internetu s bonusom Mini. Druhou možnosťou je samostatná služba, pri ktorej získate zvolenú výšku bonusu a dva roky ho splácate bez úrokov.

Ak oň nemáte záujem, operátor vám dá viac voľných dát na surfovanie plnou rýchlosťou – napríklad 500 MB namiesto 100 MB pri Modrom paušále či 5 GB namiesto 2 GB pri Platinovom paušále.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.