Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange: 20-percentný kredit navyše pri Prima karte. Ak ste v skupine Navzájom zadarmo

Operátor ponúkne vyšší kredit pri dobití kreditu na Prima kartu. Počet dobití neobmedzí.

Spoločnosť Orange oznámila, že pri Prima kartách, ktoré sú zapojené do služby Navzájom zadarmo, začne poskytovať 20-percentný bonus pri dobití kreditu.

„Výhodu bonusového kreditu ocenia najmä rodičia, ktorí dobíjajú kredit na Prima karte svojim deťom prostredníctvom svojho paušálu. Za obvyklú sumu teraz dobijú na Prima karte svojich detí o pätinu väčší kredit,“ uviedol operátor v tlačovej správe.

Kredit na Prima kartu ale musí dobiť iba zriaďovateľ z paušálu, ktorý sa nachádza v rovnakej skupine. Po dobití získa majiteľ predplatenej karty 20-percentný bonus. „Počet takýchto dobití ani počet Prima kariet v skupine nie je nijako limitovaný,“ dodal operátor.

Orange v rámci služby Navzájom zadarmo umožňuje členom medzi sebou volať zadarmo. Okrem toho im prináša vzájomné bezplatné SMS i MMS správy.  Podľa poskytovateľa 116-tisíc z nich používa Prima kartu.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.