Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na internete sa objavili fotografie Samsungu Galaxy S7 Edge. Zrejme ide o prototyp

Okrem fotografií unikli aj informácie o výkone a technických parametroch.

Hoci nám predchádzajúce správy už napovedali, čím by mala tohtoročná vlajková loď Samsungu disponovať po technickej stránke, jeho vonkajší dizajn bol stále témou diskusií.

Nové fotografie z webu SamMobile však ukazujú zariadenie, ktoré by malo byť prototypom nového smartfónu Galaxy S7 Edge. Okrem potvrdenia nových dizajnových prvkov sa však objavili aj informácie o celkovom výkone hardvéru.

Najväčších zmien sa zrejme dočkal hlavný fotoaparát. „Výčnelok“ je už menej výrazný, no stále prítomný. Modul je navyše zafarbený rovnakou farbou ako celý smartfón.

. . . .

Fotografia údajného smartfónu Samsung Galaxy S7 Edge - Stále nepredstavená tohtoročná vlajková loď spoločnosti Samsung (zdroj: SamMobile)

Galaxy S7 Edge sa nevyhol ani benchmarku AnTuTu (zdroj: SamMobile) Galaxy S7 Edge sa nevyhol ani benchmarku AnTuTu (zdroj: SamMobile) Zadná časť smartfónu však nevyzerá byť vyrobená zo skla – pravdepodobne preto, že ide iba o prototyp zariadenia. Rám by ale mal byť vyrobený z horčíkovej zliatiny.

Aby toho nebolo málo, výrobca zaoblil aj hornú a dolnú časť zadného krytu.

Výkon sa bude líšiť, podľa čipsetu

Podobne ako tomu bolo v prípade Applu, aj teraz budú rozdiely v čipsetoch viditeľné. Verzia smartfónu Galaxy S7 s čipom Exynos má byť totiž až o 15 percent výkonnejšia, než variant s čipom od Qualcommu.

Výdrž batérie ale zrejme zostave na úrovni tohtoročného Galaxy Note5. Nabitie z nuly na 80 % však má trvať len okolo 30 minút.

Na záver zdroj znovu potvrdzuje informácie o vodeodolnosti a senzoru fotoaparátu s menším počtom pixelov. Spomína sa aj cena smartfónu vo Vietname, ktorá po prepočte predstavuje zhruba 681 eur za Galaxy S7 a asi 822 eur za Galaxy S7 Edge.

(1 EUR = 24 208,690 VND)

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.