Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

LG G5 ponúkne špeciálny režim displeja

Novinka od kórejského výrobcu chce zaujať aj displejom.

Spoločnosť LG sa chystá na oficiálne uvedenie svojej novej vlajkovej lode – modelu G5. Hoci detaily o zariadení neponúka, firma aspoň oficiálne oznámila dostupnosť zaujímavej funkcionality.

Displej zariadenia LG G5 totiž bude vybavený takzvaným módom „Always ON“. V praxi to znamená, že bude zobrazovať kľúčové informácie/notifikácie pre používateľa aj bez nutnosti zapínania celého displeja.

Podobnú funkcionalitu ponúkajú napríklad smartfóny od Motoroly (Active Display) či najnovšie zariadenia Google Nexus (Ambient Display), pripomína stránka PhoneArena.com. Navyše sa dá očakávať, že podobnú funkcionalitu ponúkne aj konkurenčný Samsung pri svojich modeloch Galaxy S7 a Galaxy S7 edge.

zdroj: LG zdroj: LG

Mimochodom, nové zariadenia z línie Galaxy S7 budú uvedené v rovnaký deň ako samotný LG G5: čiže 21. februára v rámci štartu MWC 2016 v Barcelone.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.