Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nuans NEO: Netradičný telefón s Windows 10 Mobile mieri do sveta

Novinka by mala byť dostupná aj mimo japonského trhu.

Na trhu nájdeme aj viacero pomerne zaujímavých smartfónov s Windows 10 Mobile, ktoré sú však dostupné len pre určité trhy. Spravidla Japonsko či USA.

Podľa webu Windowscentral.com by sa však jedno takého zariadenie, pôvodne dostupné len na japonskom trhu, mohlo objaviť napríklad aj v Európe. Ide o Nuans NEO od Trinity, pričom spoločnosť má zvažovať globálnu verziu spomínaného telefónu.

Nuans NEO ponúka svojim zákazníkom unikátnu možnosť zmeny vzhľadu, ktorá nie je typická ani u Androidov, nieto u zariadení s mobilným Windows. Zadný kryt totiž pozostáva z dvoch častí, ktoré sú vymeniteľné. Vzhľadom na dostupnosť rôznych farieb, respektíve textúr oboch častí si môžeme zvoliť celé desiatky kombinácií vzhľadu zadnej strany telefónu. Vymeniteľné „two-tone“ kryty sa dajú kúpiť spoločne s telefónom alebo samostatne.

Nuans NEO Nuans NEO

Samotné zariadenie je podľa technických parametrov pripravené na plné využívanie mobilného Windows 10, vrátane módu Continuum. Využíva totiž čipset Snapdragon 617, ktorý je pre tento režim minimom. Ďalej ponúka 5-palcový displej (720p), 2 GB RAM, 16 GB vnútorného flash priestoru s možnosťou ďalšieho rozširovania, 13-megapixelový hlavný fotoaparát či 5-megapixelovú prednú kameru.

Nuans NEO Nuans NEO

Nechýba ani USB Type-C port či podpora rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 2.0, pričom batéria má kapacitu 3 350 mAh.

video:

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.