Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

V porovnávacom teste sa možno objavila nová verzia LG G5

Informácie o novinke však majú aj svoje sporné body.

zdroj: gfxbench.com zdroj: gfxbench.com Už bolo oficiálne potvrdené, že firma LG predstaví 21. februára svoj nový top model. Pôjde o LG G5. Možno sa však dočkáme aj ďalších prírastkov do línie G5.

Ako upozornili stránky GSMArena.com či Phonearena.com, v porovnávacom teste GFXBench sa totiž objavilo zariadenie „LG H840“. Keďže vlajková loď LG G5 má modelové označenie „LG-H830“, mohlo by ísť o variant práve nového G5.

Podľa všetkého by zariadenie mohlo byť známe napríklad ako „LG G5 Lite“, keďže ponúka slabšie parametre, ako očakávaná vlajková loď.

Zahŕňajú 5,3-palcový Quad HD displej, 3 GB RAM, 32 GB vnútorného flashu, dvojicu 8-megapixelových fotoaparátov a čipset Snapdragon 652.

Podozrivý je však použitý operačný systém, keďže GFXBench uvádza len starý Android 4.4 KitKat. Informácie v porovnávacích testoch však bývajú aj skreslené.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.