Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nová rodina smartfónov LG X sa zrejme výrazne rozšíri

K dvom už oznámeným modelom zrejme čoskoro pribudnú ďalšie.

Už sme písali, že spoločnosť LG predznamenala skorý príchod novej línie alebo rodiny smartfónov. Pôjde o telefóny LG X Series. Zároveň predstavila dvojicu prvých zariadení, ktoré budú do tejto línie spadať: X cam a X screen.

Ako upozornila stránka PhoneArena.com, uvedená dvojica telefónov by nemusela zostať dlho osamotená. Do línie X by možno už v dohľadnej dobe (respektíve počas tohto roka) mali pribudnúť ďalšie zariadenia.

Konkrétne by malo ísť o smartfóny s označeniami X speed, X style, X max a X power. Predbežne však nie sú k novinkám známe žiadne podrobnosti.

Oveľa viac vieme povedať o prvých dvoch telefónoch, ktoré boli uvedené už pred MWC 2016. Firma LG ich bude v Barcelone detailnejšie predstavovať širokej verejnosti.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.