Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nové Samsung Galaxy A3 a A5 prichádzajú v ružovej farbe, poznáme ceny

Samsung začína na našom trhu predávať svoje nové „áčka“ aj v ružovej farbe.

zdroj: Samsung zdroj: Samsung Ponuka smartfónov od firmy Samsung na našom lokálnom trhu sa rozširuje o dvojicu nových farebných verzií modelov Galaxy A5 (2016) a A3 (2016).

Od budúceho týždňa budú oba spomínané smartfóny z kovu a skla na Slovensku dostupné aj v ružovom prevedení. Samsung tak rozširuje farebnú paletu, keďže doteraz boli tieto „áčka“ dostupné v bielej, čiernej a zlatej farbe.

S výnimkou farby majú zostať všetky ostatné parametre zachované. Galaxy A3 (2016) disponuje 4,7-palcovým displejom, kým Galaxy A5 (2016) má 5,2-palcový. Zadný fotoaparát je u oboch smartfónov 13-megapixelový (f/1,9), u Galaxy A5 (2016) máme k dispozícii aj optickú stabilizáciu obrazu. Pri Galaxy A5 (2016) je tiež možné využiť funkciu rýchleho nabíjania, keď počas 104 minút nabijete batériu do 100 percent kapacity.

Známe sú aj oficiálne ceny oboch smartfónov. Cena Samsung Galaxy A3 (2016) je 309 eur a Galaxy A5 (2016) vyjde na 399 eur.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.