Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

4ka rozdá 1 500 kariet zahraničným študentom u nás

Nováčik daruje študentom zo zahraničia predplatené karty. Dá ich aj tým, ktorí dočasne odídu študovať mimo Slovenska.

Štvrtý mobilný operátor oznámil, že zahraničným študentom v rámci výmenného programu Erasmus+ rozdá 1 500 SIM predplatených kariet so 4-eurovým kreditom. Kartu dá aj slovenským študentom, ktorí sa budú vzdelávať v niektorej krajine EÚ.

SIM karta Moja 4ka ponúka minútu hovoru, SMS a 1 MB dát za 4 eurocenty do celej EÚ. Minúta prichádzajúceho hovoru a spomínaných služieb v roamingu v rámci únie stojí tiež 4 eurocenty. 1 GB dát v 2G a 4G sieti 4ky stojí jedno euro na mesiac. Rovnaký objem dát, ktorý je možné využívať aj cez 2G sieť Telekomu stojí 4 eurá. Dátové balíky platia iba na Slovensku.

Karta bude dostupná v rámci „Welcome packu“. Ten dostanú zahraniční študenti a okrem predplatenky sa tam budú nachádzať aj základné informácie o Slovensku.

Operátor uviedol, že produkt Moja 4ka ponúkne aj slovenským študentom, ktorí pôjdu študovať v rámci programu Erasmus+ do zahraničia. Ďalšie detaily nespresnil.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.