Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Údajný LG G5 na prvých fotkách. Telefón vraj ponúkne sekundárny displej

Nový únik na zadnej strane zariadenia naznačuje prítomnosť duálneho fotoaparátu a čítačku odtlačkov prstov.

Zatiaľ čo na oficiálne odhalenie telefónu LG G5 ešte len netrpezlivo čakáme, internet sa plní novými informáciami, ako aj fotografiami zariadenia. Na najnovší únik upozornil server PhoneArena.com.

Nejde pritom o žiadnu drobnosť. Údajný telefón LG G5 sa objavil na webovej stránke dubai.dubizzle.com, kde ho majiteľ dokonca predával za 2 500 dirhamov, čo by po prepočte malo zodpovedať približne 600 eurám. Inzerát už bol síce stiahnutý, no informácia sa šíri webom aj naďalej, a to vrátane fotografií zariadenia.

. . . .

Toto by mal byť LG G5 (zdroj: dubai.dubizzle.com)

Na nich môžeme vidieť pravdepodobne kovové telo. Za zmienku stoja predovšetkým dve šošovky fotoaparátu na zadnej strane, pod ktorými nechýba snímač odtlačkov prstov. Zaujímavosťou môže byť i presunutie ovládacích prvkov pre zmenu hlasitosti zo zadnej strany na jeden z okrajov tak, ako sme zvyknutí u väčšine telefónov.

Dva displeje?

K očakávanému supertelefónu LG utrúsil jednu vetu aj známy zdroj únikov @evleaks. Prostredníctvom Twitteru dal verejnosti na známosť, že novinku už videl, pričom podľa jeho slov ponúkne sekundárny displej, ktorý bude pravdepodobne neustále zobrazovať dôležité informácie, notifikácie a podobne. Výrobca s týmto konceptom debutoval pri smartfóne LG V10.

Z uniknutých fotografií však nie je možné prítomnosť druhého displeja stopercentne potvrdiť, ale ani vyvrátiť. Stále ale treba mať na pamäti, že môže ísť o podvrh.

Na rozuzlenie hádanky si budeme musieť počkať do oficiálneho predstavenia, ku ktorému by malo dôjsť počas veľtrhu Mobile World Congress 2016 v Barcelone, konajúceho sa koncom februára.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.