Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Alcatel OneTouch Idol Pro: Nová beštia s Windows 10 Mobile?

Novinka značky Alcatel OneTouch by okrem iného mala ponúknuť výkonný čipset Snapdragon 820.

Alcatel OneTouch Fierce XL (zdroj: GSMArena.com) Alcatel OneTouch Fierce XL (zdroj: GSMArena.com) Podľa dostupných správ, na ktoré upozornila stránka WMPoweruser, sa chystá skoré uvedenie ďalšieho high-endového smartfónu, ktorý bude využívať najnovšiu mobilnú platformu od Microsoftu – čiže Windows 10 Mobile.

Tentoraz by malo ísť o telefón značky Alcatel OneTouch, ktorý bude známy ako Idol Pro 4.

Alcatel OneTouch Idol Pro 4 by ma ponúknuť špičkové parametre, ktoré sa však môžu ešte meniť. Zatiaľ sa spomína Full HD displej, najnovší čipset Snapdragon 820 od firmy Qualcomm a samozrejmosťou bude aj podpora režimu Continuum, ktorý dokáže (s obmedzeniami) premeniť kompatibilné mobilné telefóny s Windows 10 Mobile na počítače.

Zatiaľ sa spomína, že novinka by sa mala objaviť v ponuke T-Mobile US. Nie je jasné, či pôjde o exkluzívne partnerstvo. Dodajme však, že v ponuke amerického operátora už nájdeme aj Alcatel OneTouch Fierce XL s Windows 10 Mobile, ktorý ponúka parametre strednej triedy. Zahŕňajú 5,5-palcový displej (720p), Qualcomm Snapdragon 210, 2 GB RAM či 8-megapixelový hlavný fotoaparát.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.