Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

LG prináša na Slovensko modely K4 a K10, budú aj u operátorov

Nástupcovia modelov Spirit a G4c už sú v predaji, poznáme ceny.

LG opäť experimentuje s názvami svojich smartfónov a prináša na trh nástupcov modelov Leon a G4c – budú sa volať K4 a K10. Detaily o ich parametroch a výbave nájdete v samostatnom článku. Tretí do rodiny, pokračovateľ modelu LG Spirit s označením K8, bol predstavený iba včera a prvý raz sa verejnosti ukáže v nedeľu na špeciálnej akcii LG pred zahájením MWC.

LG K4 a K10 už máme v redakcii a pripravujeme testy LG K4 a K10 už máme v redakcii a pripravujeme testy

Model nižšej triedy K4 prichádza s odporúčanou cenou 119 eur. V rámci akcie ho už ponúka O2 za 29 eur s Modrým paušálom. Čoskoro by ho do svojej ponuky mali zaradiť Orange aj Telekom. Predávať sa bude v modrej a bielej farbe.

Lepšie vybavený smartfón K10 stojí na voľnom trhu 219 eur. V akcii ho už má O2, so Zlatým paušálom stojí 19 eur. Už čoskoro by sa mal objaviť aj v akciovej ponuke Telekomu. Dostupný bude v bielej, čiernej a modrej farbe. K LG K10 sa za 34,90 eur bude predávať aj špeciálne plastové puzdro s priehľadnou pravou časťou.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.