Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

LG G5 zrejme predsa len ponúkne prídavný modul. Takto má vyzerať

Modul zrejme nahradí spodnú časť smartfónu, čo zároveň uľahčí aj výmenu batérie.

Smartfón LG G5, ktorý by mal debutovať koncom tohto mesiaca, zrejme naozaj ponúkne novú konštrukciu a takzvaný Magic Slot. Potvrdzovať by to mala fotografia zobrazujúca spomínaný smartfón, ku ktorému je pripojený neznámy modul. Zverejnil ju web Android Authority.

Zariadenie na fotografii sa dolnou časťou odlišuje od „skutočného“ smartfónu, no jeho dizajnové prvky zostávajú zachované. Dôvodom bude zrejme nový typ konštrukcie, ktorý umožňuje časť smartfónu odňať, čo má používateľovi zjednodušiť výmenu batérie. Odpojenú časť ale pravdepodobne bude možné aj nahradiť, napríklad inými komponentmi alebo modulmi.

Údajný LG G5 s pripojeným modulom (zdroj: Android Authority) Údajný LG G5 s pripojeným modulom (zdroj: Android Authority)

O module na obrázku však nemáme žiadne informácie. Nakoľko ale disponuje niekoľkými tlačidlami a „kolieskom“, zrejme nepôjde o rozšírenie batérie.

Teóriu však podporujú aj nedávno uniknuté obrázky. Je na nich totiž viditeľný malý „šev“, zlom alebo čiara, ktorá oddeľuje dolnú časť smartfónu od zvyšku tela. Tento prvok je navyše aj farebne odlíšený.

Spodná časť smartfónu bude podľa všetkého oddeliteľná (zdroj: dubai.dubizzle.com) Spodná časť smartfónu bude podľa všetkého oddeliteľná (zdroj: dubai.dubizzle.com)

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.