Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

4ka: LTE máme v ďalších lokalitách. V niektorých sme zlepšili sieť

Nováčik sprístupnil vysokorýchlostný internet v ďalších dvoch mestách.

zdroj: 4ka zdroj: 4ka Štvrtý mobilný poskytovateľ pokračuje v budovaní vlastnej vysokorýchlostnej siete. V ďalších mestách zlepšil pokrytie a označuje ich ako plne pokryté.

2G a 4G sieť poskytovateľa pribudla v Holíči a Turčianskych Tepliciach. Rozšírená bola aj do obce Miloslavov – časť Alžbetin Dvor.

„Okrem toho sa nám podarilo zahustiť sieť v Banskej Bystrici, Kežmarku, Námestove, Trenčíne, Zlatých Moravciach, čiže aj tieto mestá už patria do skupiny miest s úplným 4G pokrytím,“ informoval technický riaditeľ Swan Mobile Patrik Kollaroci.

4ka má plné pokrytie v mestách: Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Beluša, Brezno, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Galanta, Holíč, Kendice, Kežmarok, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Miloslavov (časť Alžbetin Dvor), Modra, Moldava nad Bodvou, Námestovo, Nová Dubnica, Nové Zámky, Petrovany, Pezinok, Piešťany, Poprad, Prešov, Prievidza, Púchov, Revúca, Sereď, Smižany, Svidník, Šamorín, Topoľčany, Trenčianska Turná, Trenčín, Trenčianske Teplice, Trnava, Vrútky, Zlaté Moravce, Žilina, Zvolen a Žiar nad Hronom. 

Doplnené o 12:39: V desiatkach ďalších miest a obcí má operátor čiastočnú dostupnosť služby. V rámci svojej LTE siete poskytuje dátové služby – 1 GB dát stoji vo vlastnej sieti jedno euro. Objednať si môžete aj 5-eurový dátový program so 100 GB dát. Ten pôvodne predával priamo Swan – teraz už patrí pod 4ku. Službu je možné využívať do konca tohto roka.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.