Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Apple rieši chybu, ktorá dokáže zmraziť iPhone. Vydal zmenený iOS

Opravil váš iPhone neautorizovaný servis a zariadenie sa stalo nefunkčné? Firma Apple sa ospravedlňuje a ponúka riešenie.

Spoločnosť Apple vydáva aktualizovanú verziu mobilného systému iOS 9.2.1. Novinka rieši chybu, pri ktorej mohlo dôjsť k znefunkčneniu iPhonu po oprave v neautorizovanom servise. Na informácie upozornil server Techcrunch.com.

Nejde pri tom o novú aktualizáciu, ale len o opravenú verziu už existujúcej platformy. K dispozícii dokonca nie je cez funkciu Over The Air, ale len cez aplikáciu iTunes. Používatelia, ktorým sa znefunkčnil iPhone a hlásil chybu „Error 53“, tak môžu systém na svojom zariadení obnoviť a tým ho oživiť.

Používatelia, ktorí už v minulosti aktualizovali svoj systém na verziu 9.2.1, by mali byť pred nežiaducim umŕtvením po oprave v neautorizovanom servise chránení. Majitelia, ktorí si z dôvodu tejto chyby zakúpili nové zariadenie, môžu kontaktovať spoločnosť Apple, ktorá im vráti peniaze.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.