Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Batériu v LG G5 si vymeníte aj sami. Pozrite sa na Magic Slot

S akumulátorom sa bude zrejme nahrádzať aj celá spodná časť smartfónu.

Batériový modul bude pravdepodobne predávaný ako samostatné príslušenstvo k smartfónu (zdroj: Android Central) Batériový modul bude pravdepodobne predávaný ako samostatné príslušenstvo k smartfónu (zdroj: Android Central) Smartfón LG G5, ktorý by si mal svoju premiéru „odbiť“ už zajtra, bude pravdepodobne možné hardvérovo upravovať aj po jeho kúpe. Naznačuje to fotografia z webu Android Central zobrazujúca ďalší, tentoraz batériový modul.

Po správe o netradičnej konštrukcii a obrázku zariadenia vybaveného neznámym modulom tak dostávame ďalšiu časť „skladačky“.

Fotografia zároveň naznačuje, akou formou by mohla spoločnosť príslušenstvo predávať – ako doplnkové príslušenstvo, teda moduly, ktoré budú výbavu smartfónu vylepšovať.

Nová konštrukcia kvôli jednému slotu?

Už skôr sme informovali o tom, že LG G5 by malo ponúknuť zatiaľ nevídaný typ konštrukcie. Vďaka nemu by bola batéria vyberateľná aj v zariadeniach s celokovovým a tenkým telom.

A práve tento typ konštrukcie je pravdepodobne úzko spätý s takzvaným Magic Slotom. Po odňatí spodnej časti tak bude možné k smartfónu pripojiť ľubovoľný kompatibilný modul, či už ďalší fotoaparát alebo fyzickú klávesnicu.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.