Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Batériu v LG G5 si vymeníte aj sami. Pozrite sa na Magic Slot

S akumulátorom sa bude zrejme nahrádzať aj celá spodná časť smartfónu.

Batériový modul bude pravdepodobne predávaný ako samostatné príslušenstvo k smartfónu (zdroj: Android Central) Batériový modul bude pravdepodobne predávaný ako samostatné príslušenstvo k smartfónu (zdroj: Android Central) Smartfón LG G5, ktorý by si mal svoju premiéru „odbiť“ už zajtra, bude pravdepodobne možné hardvérovo upravovať aj po jeho kúpe. Naznačuje to fotografia z webu Android Central zobrazujúca ďalší, tentoraz batériový modul.

Po správe o netradičnej konštrukcii a obrázku zariadenia vybaveného neznámym modulom tak dostávame ďalšiu časť „skladačky“.

Fotografia zároveň naznačuje, akou formou by mohla spoločnosť príslušenstvo predávať – ako doplnkové príslušenstvo, teda moduly, ktoré budú výbavu smartfónu vylepšovať.

Nová konštrukcia kvôli jednému slotu?

Už skôr sme informovali o tom, že LG G5 by malo ponúknuť zatiaľ nevídaný typ konštrukcie. Vďaka nemu by bola batéria vyberateľná aj v zariadeniach s celokovovým a tenkým telom.

A práve tento typ konštrukcie je pravdepodobne úzko spätý s takzvaným Magic Slotom. Po odňatí spodnej časti tak bude možné k smartfónu pripojiť ľubovoľný kompatibilný modul, či už ďalší fotoaparát alebo fyzickú klávesnicu.

LG G5 ponúkne špeciálny režim displeja
LG G5 ponúkne špeciálny režim displeja

Novinka od kórejského výrobcu chce zaujať aj displejom.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.