Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najlacnejší smartfón žne úspech, počet záujemcov prekročil 50 miliónov

Náhľadové zariadenia, ktoré firma Ringing Bells dodala, zrejme pochádzali od iného výrobcu.

Smartfón Freedom 251, ktorý spôsobil na internete nemalý rozruch, by sa mal k prvým záujemcom dostať najneskôr 10. apríla. Premiérová „várka“ zariadení v objeme spolu 2,5 milióna kusov by potom mala byť rozposlaná do konca júna. Ako ale upozornil web Android Authority, na oficiálnej stránke si za dva dni smartfón zaregistrovalo už vyše 50 miliónov ľudí.

Popularitu zariadenia však naznačovali aj problémy so servermi, ktoré spočiatku nezvládli neočakávaný nápor používateľov.

Živé fotografie prekvapia

Internet ale v týchto dňoch „zaplavili“ aj živé fotografie náhľadových zariadení. Okrem toho, že skutočný dizajn smartfónu Freedom 251 sa od toho propagovaného podstatne odlišuje, pozornosť púta aj prekryté logo výrobcu.

Po zotretí niečoho, čo sa podobá bielidlu, tak bolo údajne odhalené, že náhľadové kusy pochádzajú z dielne spoločnosti Adcom. Presnejšie malo ísť o smartfóny Adcom Ikon 4, ktoré sa v súčasnosti predávajú za približne 47 eur. Podľa správ však firma Adcom o takomto používaní jej produktov nevedela.

Ringing Bells ale na svoju obhajobu tvrdí, že skutočné smartfóny Freedom 251 už také záhadné nebudú.

(1 EUR = 75,9715 INR)

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.