Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

OnePlus prezradilo, kedy sa dočkáme novej vlajkovej lode

Na trh sa dostane už o pár mesiacov. Konkrétne detaily však nie sú známe.

Doterajšie vlajkové lode OnePlus využívali špecifickú povrchovú úpravu zadného krytu (zdroj: MobilMania.cz) Doterajšie vlajkové lode OnePlus využívali špecifickú povrchovú úpravu zadného krytu (zdroj: MobilMania.cz) Spoluzakladateľ spoločnosti OnePlus Carl Pei uviedol, že mladý čínsky výrobca predstaví ďalšiu vlajkovú loď koncom druhého kvartálu 2016. Urobil tak v rozhovore pre portál Cnet.

Výrobca avizuje úplne „nový dizajn“, ktorý by ho mal odlíšiť od predchádzajúcich modelov. Ten bol, okrem iného, typický využitím povrchovej úpravy „sandstone“.

OnePlus 3 možno prinesie aj zmenu v spôsobe predaja. Naďalej bude prebiehať cez oficiálne kanály spoločnosti, avšak záujemcovia sa majú dočkať „lepšieho kúpneho procesu“. Jedinou nateraz potvrdenou zmenou je akceptácia platobných kariet, ktorá doplní doterajšie platby cez PayPal účet.

Taktiež ale nie je vylúčené, že firma po prvý raz upustí od svojho kritizovaného pozvánkového systému.

Výraznejšej zmeny by sa mohol dočkať aj marketing, ktorý sa už nebude spoliehať len na sociálne siete a lojálnych vlastníkov zariadení OnePlus.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.