Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Inbox od Google vylepšuje funkciu odloženia správ

Po novom bude k dispozícii až osem rôznych volieb na odloženie práve doručeného e-mailu. Pár kliknutiami zvolíte konkrétne dni, kedy sa opätovne zobrazí.

Google vo svojom alternatívnom klientovi pre Gmail, Inbox, vylepšuje minulý rok predstavenú funkcionalitu odkladania prijatých e-mailov. Ako uvádza na svojom oficiálnom blogu, zakrátko do služby pribudnú ďalšie dve voľby – „Neskôr tento týždeň“ a „Tento víkend“.

. . . .

Do Inboxu pribudnú dve nové tlačidlá. Plánovanie bude tak ešte jednoduchšie (zdroj: Gmail Blog)

Nové možnosti tak doplnia už predtým dostupných šesť alternatívnych tlačidiel. Ich výhodou bude ešte rýchlejšia kooperácia s prijatou poštou. Doposiaľ totiž aplikácia umožňovala iba odkladanie na dnes a zajtra, prípadne bol možné dátum a čas vybrať zo zoznamu manuálne.

Po novom sa však už bude dať niekoľkými kliknutiami e-mail odložiť na konkrétny deň, respektíve rozpätia dní daného týždňa či nadchádzajúceho víkendu. Vo zvolenej dobe sa takto označené správy zobrazia na začiatku doručenej pošty.

Spolu s novými tlačidlami prejde zároveň menu funkcie miernym redizajnom. Ikonami a väčšími tlačidlami bude pripomínať nedávno zrušenú službu Mailbox. Spomínané vylepšenia podľa slov spoločnosti do aplikácie pribudnú v priebehu budúceho týždňa formou aktualizácie.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.