Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Zakrivené displeje Samsungu vraj mieria k ďalším výrobcom

Telefóny v štýle Samsung Galaxy S7 edge by malo predstaviť hneď niekoľko výrobcov.

Kórejská firma Samsung podľa dostupných správ rokuje s ďalšími výrobcami zariadení, ktorí by chceli vo svojich produktoch využívať jej obojstranne zakrivené displeje.

Nie je preto vylúčené, že produkty v štýle Galaxy S6 edge, edge+, respektíve Galaxy S7 edge uvidíme aj v ponuke iných výrobcov.

video:

Toto sú nové top modely Samsungu
Toto sú nové top modely Samsungu

Samsung Galaxy S7 a S7 edge nie sú revolučné, prinášajú skôr drobné vylepšenia v známom tele. Vrátili sa ale drobnosti, ktoré minule chýbali.

Medzi firmami sa podľa SamMobile skloňujú firmy ako Huawei, Xiaomi aj Vivo. Práve posledne spomínaný výrobca Vivo by mal byť prvou firmou, ktorá bude využívať obojstranne zakrivený displej od Samsungu vo svojom novom smartfóne. Dostupnosť takéhoto displeja v telefóne Vivo Xplay 5 oficiálne naznačil už v upútavkách.

Prvý smartfón so 6 GB RAM sa ukazuje v plnej kráse
Prvý smartfón so 6 GB RAM sa ukazuje v plnej kráse

Novinka Vivo XPlay5 bude uvedená už čoskoro.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.