Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Telekom začne predávať Samsung Galaxy S7 skôr, vieme podrobnosti

Nový top model od Samsungu bude v jednej predajni Telekomu dostupný skôr.

Nový top smartfón od Samsungu, model Galaxy S7 už klope na dvere. Oficiálne sa na Slovensku  začne predávať 11. marca. Avšak Telekom dnes prostredníctvom tlačovej správy oznámil, že aj priamy predaj S7 zaháji o dva dni skôr, už 9. marca.

Modely S7 a S7 Edge budú dostupné na jedinej predajni v bratislavskom Auparku. Predaj odštartuje v stredu o 16:00 a pokračovať bude na tejto jednej predajni aj celý štvrtok. Orange a O2 začnú kórejskú priamo novinku predávať 11. marca.

Okrem toho stále funguje aj systém predobjednávok. Každý, kto si S7 predobjedná cez internet, si ju bude môcť vyzdvihnúť už 9. marca, teda už dva dni pred oficiálnym štartom predaja. To platí pre všetkých partnerov zapojených do predobjednávkovej kampane - teda všetkých operátorov a retailových predajcov.

Samsung Galaxy S7 bol predstavený iba koncom februára na MWC v Barcelone. Nechýbali sme pritom, všetky podrobnosti si môžete pozrieť v rozsiahlom článku alebo na našom komentovanom videu.

Článok bol po publikovaní spresnený o informácie o priamom predaji a systéme predobjednávok.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.