Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung zrejme chystá nový tablet s Exynos 7870, ukázal benchmark

Pod aké modelové označenie bude tablet spadať, je nejasné.

zdroj: GFXbench zdroj: GFXbench V porovnávacom teste GFXBench sa objavil nový tablet od firmy Samsung. Nesie modelové označenie SM-T585. Pod akú líniu Galaxy by mohol spadať, je zatiaľ nejasné.

SM-T585 má okrem iného ponúknuť 10-palcový displej s rozlíšením 1 920 × 1 200 pixelov a pomerne nový čipset Samsung Exynos 7870 (jeho súčasťou je osmička procesorových jadier Cortex-A53, GPU je Mali-T830). K tomu sa majú pridať 2 GB operačnej pamäte RAM, 16 GB vnútorného flashu, 8-megapixelový fotoaparát s LED bleskom či 2-megapixleová kamera. Chýbať nebude ani pomerne široká konektivita.

Čipset Exynos 7870 nájdeme napríklad v novom smartfóne Galaxy J7 (2016). Vzhľadom na modelové označenie SM-T585 a tradíciu Samsungu sa dá očakávať, že v porovnávacom teste sa objavila LTE verzia modelu, kým tablet s Wi-Fi konektivitou bude mať označenie SM-T580. Čipset podporuje aj LTE cat.6.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.