Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Spoločnosť HTC má zaistiť výrobu ďalších troch generácií zariadení Nexus

Z tohtoročnej generácie zariadení Nexus by malo HTC vyrábať aspoň dve.

Spoločnosť HTC, ktorá zažíva v poslednom čase hospodárske problémy, údajne získala exkluzívnu dohodu na výrobu zariadení Nexus počas tohto a nasledujúcich dvoch rokov. Upozornil na to web Fudzilla.

Firma pritom nebude partnerom Googlu po prvýkrát. Z jej dielní totiž pochádza smartfón Nexus One z roku 2010 alebo aj tablet Nexus 9 z roku 2014. Podľa zdroja však má Google v spolupráci s HTC na tento rok pripravovať znovu dva smartfóny Nexus. Uhlopriečky ich displejov by sa ale mali zmenšiť na 5, respektíve 5,5 palca.

Odporúčame ale tieto správy brať s rezervou, nakoľko nepochádzajú z oficiálnych zdrojov. Navyše, iba pred pár dňami sa na internete objavili plány Googlu na presunutie výroby Nexusov „pod vlastné krídla“.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.