Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Apple prezradil, kedy predstaví kľúčové novinky

Prezentácia sa bude podľa očakávaní konať ešte tento mesiac.

Spoločnosť Apple rozposiela oficiálne pozvánky na špeciálnu prezentáciu „Let us loop you in“, ktorá sa napokon bude konať 21. marca. Uvedený dátum sa v poslednom čase spomínal stále viac. Na tému upozorňuje Engadget.com.

zdroj: Engadget zdroj: Engadget

Hoci už tradične Apple neprezrádza obsah prezentácie, niekoľko noviniek je očakávaných. Má medzi nimi figurovať aj nový 4-palcový iPhone, ktorý bude možno známy ako „iPhone SE“, predtým bol v médiách známy ako „iPhone 5se“.

Existenciu nového menšieho iPhonu si mali vyžiadať samotní zákazníci, keďže mnohí považujú súčasné modely za príliš veľké. Dizajnom bude nový smartfón zrejme pripomínať iPhone 5s, avšak „útroby“ budú samozrejme inovované.

Očakáva sa tiež predstavenie nového tabletu. Podľa všetkého pôjde o 9,7-palcový model, avšak možno nie o nový Apple iPad Air, ale zmenšenú verziu pôvodne 12,9-palcového iPad Pro. Bez ohľadu na výsledné označenie sa spomínalo, že nový tablet bude v podstate kompaktnejšou verziou práve iPadu Pro.

Novinky môžeme očakávať aj ohľadne Apple Watch a možno sa dočkáme i prekvapenia či prekvapení.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.