Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung chystá nový smartfón so systémom Tizen

Novinka od kórejského výrobcu by mohla byť uvedená už čoskoro.

Zdá sa, že do rozrastajúcej sa ponuky aktualizovaných modelov s tagom (2016) od Samsungu pribudne aj nové zariadenie postavené na operačnom systéme Tizen. Ako informuje stránka SamMobile.com, na internet unikli správy o chystanej novinke Z1 (2016). Tá nadviaže na produkt Samsung Z1 a podľa všetkého aj model Z3.

Samsung Z3, zdroj: Samsung Samsung Z3, zdroj: Samsung

Malo by ísť v poradí o tretí telefón so spomínaným systémom. Predbežne sú však ďalšie informácie o novinke veľmi strohé. V podstate sa spomínal len jeden fakt: telefón bude disponovať AMOLED displejom. Mobil s modelovým označením SM-Z150 by sa mohol objaviť už v blízkej budúcnosti.

Aj Samsung Z3 disponuje (5-palcovým) Super AMOLED displejom, ďalej štvorjadrovým čipsetom, 8-megapixelovým hlavným fotoaparátom či 5-megapixelovou prednou kamerou. Batéria má kapacitu 2 600 mAh.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.