Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chystaný Huawei P9 na nových živých fotografiách

Telefón sa má objaviť začiatkom budúceho mesiaca.

Na internete sa objavili nové živé fotografie, ktoré majú ešte detailnejšie približovať očakávanú novinku od čínskej firmy Huawei. Ide o jej novú vlajkovú loď v podobe modelu P9.

Z dostupných obrázkov je zjavné nielen použitie prémiových materiálov, ale aj možno hlavného ťaháku P9: nasadenie duálneho hlavného fotoaparátu na zadnej strane. Na tému upozorňuje stránka GSMArena.com.

zdroj: mobile-dad.com zdroj: mobile-dad.com

Samotný telefón má byť oficiálne predstavený už čoskoro. Firma Huawei už rozposlala médiám pozvánku na prezentáciu, ktorá sa bude konať 6.apríla.

zdroj: mobile-dad.com zdroj: mobile-dad.com

Huawei P9 má pritom reprezentovať celú rodinu telefónov, ktorej súčasťou má byť minimálne štvorica modelov. Budú sa líšiť uhlopriečkami displejov aj výbavou. Pôjde podľa dostupných správ o „Huawei P9 Lite“, základný model „Huawei P9“, ďalej „Huawei P9 Special Enhanced“ a tiež „Huawei P9 Max“.

zdroj: mobile-dad.com zdroj: mobile-dad.com

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.