Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange: Tento rok vynovíme iba niekoľko predajní. Všetky do pár rokov

Operátor včera odštartoval prerod predajní podľa nového konceptu zo zahraničia. Potrvá niekoľko rokov.

foto: Ján Trangel foto: Ján Trangel Spoločnosť Orange včera ukázala vynovené predajné miesto v Bratislave, ktoré sa má podobať na domov. Postupne chce zmeniť všetky predajne u nás.

„Do konca roka chceme do nového konceptu upraviť ešte 10 – 15 predajní. Konkrétne mestá ešte nevieme komunikovať, určite však väčšina z nich bude mimo Bratislavy,“ uviedla hovorkyňa Orangeu Alexandra Piskunová.

Do roku 2020 majú byť zmenené všetky predajné miesta na Slovensku.

Nové predajne prinášajú viac inteligentných zariadení, ktoré si môžete rovno vyskúšať. Celá predajňa je rozdelená do zón domov, zábava a starostlivosť. Operátor chce ešte výraznejšie šetriť životné prostredie a veľká väčšina dokumentov má byť iba v elektronickej podobe. Možná je aj rezervácia termínu na predajni.

Na predajni nechýba ani digitálna pomôcka, ktorá skráti vybavenie zákazníkov, keďže pracovník uvidí napríklad informácie o viazanosti, diagnostiku spotreby a ďalšie informácie o zákazníkovi ešte skôr, ako príde k nemu.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.