Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Navigácia Sygic má pokrytých ďalších takmer 90 štátov

Spoločnosť reaguje na trendy v cestovnom ruchu. Nové destinácie zanedlho predbehnú vyspelé ekonomiky v počte príletov.

Sygic pridal do svojho portfólia 88 nových máp, čím rozšíril pokrytie svojou offline navigáciou na dvojnásobok štátov. Aplikácia Sygic GPS Navigation je odteraz dostupná používateľom v každom štáte uznanom OSN. Spoločnosť o novinke informovala v správe pre médiá.

Medzi novými krajinami nájdeme aj zaujímavé turistické destinácie v Latinskej Amerike, Ázii a Afrike. Nechýbajú medzi nimi napríklad Japonsko alebo Čína.

„Novovznikajúce ekonomiky získavajú v rámci medzinárodného cestovného ruchu rýchlo na obľube ako lukratívne cestovateľské destinácie. Svetová organizácia cestovného ruchu OSN predpokladá, že do roku 2020 predbehnú vyspelé hospodárstva v počte medzinárodných príletov,“ zdôvodnila firma.

Nové mapy sa dajú kúpiť podľa geografickej oblasti od 19,99 eura s doživotnou licenciou. Doplňme, že služba od slovenských tvorcov má v súčasnosti vyše 125 miliónov používateľov.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.