Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

HTC Desire Eye a ďalšie dva modely dostávajú Android Marshmallow

Slovákov môže zaujímať najmä časť o Desire Eye. Aktualizácia už prebieha v Taliansku.

HTC Desire Eye HTC Desire Eye HTC postupne začalo uvoľňovať novú verziu Androidu s označením Android 6.0.1 Marshmallow aj pre staršie varianty smartfónov. Ide o modely HTC Desire Eye, One E8One M8 Eye. Už skôr spomínanú verziu operačného systému dostal top model HTC One M9 ako aj jeho predchodca One M8.

Aktualizácia s celkovou veľkosťou 1,6 GB so sebou prináša okrem iného grafické rozhranie Sense UI 7. HTC Desire Eye malo aktualizáciu dostať v Spojených arabských emirátoch i v niektorých európskych krajinách vrátane Talianska, informuje GSMarena.com.

Dvojica smartfónov HTC One E8 a One M8 Eye zas dostala novú verziu platformy zatiaľ len v Číne. Ďalšie krajiny majú podľa uvedeného servera prísť na rad na konci marca. Samotná aktualizácia sa šíri tradične bezdrôtovo prostredníctvom OTA (over-the-air).

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.