Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Novinka s Windows 10 Mobile: Snapdragon 820 aj 6-palcový displej

Na internete sa objavili nové informácie o smartfóne Alcatel Idol 4 Pro.

Na včerajšie prvé informácie o chystanom high-endovom smartfóne s Windows 10 Mobile nadväzujú ďalšie fakty. Tentoraz sa opierajú o údaje z porovnávacieho testu GFXBench, kde sa spomínané zariadenie objavilo.

Chystaná novinka Alcatel Idol 4 Pro by na základe toho mala ponúknuť 6-palcový displej s Full HD rozlíšením a výkonný čipset Snapdragon 820 s GPU Adreno 530.

zdroj: GFXBench zdroj: GFXBench

Ďalej môžeme očakávať 20-megapixelový hlavný fotoaparát a prednú 9-megapixelovú kameru či 64 GB vnútorného flash priestoru. Operačná pamäť RAM je udávaná ako 2 GB, no v porovnávacích testoch nebývajú všetky hodnoty presné. Bolo by prekvapením, ak by telefón nemal aspoň 3 či 4 GB RAM.

Operačným systémom bude spomínaný Windows 10 Mobile, pričom telefón sľubuje jeho plnohodnotnú podporu. Čiže vrátane možnosti využitia režimu Continuum a Microsoft Display Docku.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.