Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

HTC 10 nakoniec ponúkne Super LCD 5 displej a 3 000 mAh batériu

O výkon sa postará najvýkonnejší Snapdragon súčasnosti, o zobrazenie zas 5,1-palcový displej s QHD rozlíšením.

Smartfón HTC 10 (predtým známy aj ako One M10) nakoniec dostane 5,1-palcový Super LCD 5 displej s QHD rozlíšením. Nepotvrdili sa tak fámy o AMOLED displeji, o ktorom sa špekulovalo prednedávnom.

S informáciou ako takou prišiel Evan Blass (@evleaks), ktorý tiež tvrdí, že chystaná novinka dostane akumulátor s kapacitou 3 000 mAh. Len pre zaujímavosť, predchodca HTC One M9 mal batériu s o niečo nižšou kapacitou – konkrétne 2 840 mAh.

Chystaná novinka ďalej dostane čipset Snapdragon 820, 4 GB pamäte RAM, USB Type-C port a interné úložisko s kapacitou 32 GB rozšíriteľné pomocou pamäťových kariet microSD. Smartfón HTC 10, ktorý by mal byť predstavený už budúci mesiac, dostane tiež vraj netradičný fotoaparát.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.