Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chystané tablety Samsung Galaxy Tab S3: Podobný vzhľad aj parametre

Nové tablety Samsung Galaxy Tab S3 zrejme prinesú pri porovnaní s predchodcami prakticky identický dizajn.

zdroj: FCC zdroj: FCC Kórejský výrobca by mohol už v dohľadnej dobre predstaviť nástupcov svojich tabletov Samsung Galaxy Tab S2 8.0 a Galaxy Tab S2 9.7, ktoré sa objavili v uplynulom kalendárnom roku.

Ako uvádza stránka PhoneArena.com, s najväčšou pravdepodobnosťou zachovajú súčasný model názvoslovia a budú tak na trhu známe ako Galaxy Tab S3 8.0, respektíve Galaxy Tab S3 9.7.

Aj z materiálov FCC má však vyplývať, že žiadnych zásadných dizajnových zmien sa nedočkáme. Nové tablety by tak v podstate mali kopírovať dizajn svojich predchodcov.

Mierne zmeny môžeme očakávať vo výbave tabletov. Podľa doterajších správ by línia Galaxy Tab S3 mala ponúknuť 8 a 9,7-palcové displeje s rozlíšením 2 048 × 1 536 pixelov, no v útrobách už nájdeme osemjadrový čipset Qualcomm Snapdragon 652. Tablety ďalej ponúknu 3 GB RAM, 8-megapixelový hlavný fotoaparát a 2-megapixelovú kameru a minimálne 32 GB vnútorného flash priestoru pre dáta.

Samozrejmosťou bude nasadenie novšieho operačného systému – priamo v základnom balení nájdeme Android Marshmallow.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.