Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Oppo stavia novú továreň v Indii. Plánuje vyrábať milión 4G smartfónov mesačne

Výrobca chce po otvorení továrne zdvojnásobiť produkciu pre indický trh.

Oppo v Indii zdvojnásobí svoju produkciu. (zdroj: Oppo) Oppo v Indii zdvojnásobí svoju produkciu. (zdroj: Oppo) Spoločnosť Oppo plánuje rozšíriť svoje výrobné kapacity v Indii. Čínsky výrobca zriaďuje novú továreň v meste Noida. Jeho zámerom je vyrobiť milión 4G mobilných telefónov mesačne. Informáciu priniesol Economic Times.

Šéf indickej pobočky Oppo Mike Wang uviedol, že spoločnosť plánuje vyrábať zariadenia cene od 10 000 do 20 000 indických rupií (približne 134 – 268 eur). Konkrétne modely telefónov nemenoval.

V Číne navrhnuté a v Indii vyrobené telefóny budú určené prevažne pre potreby indického trhu. Časť z produkcie sa však bude exportovať do krajín v južnej Ázii.

Oppo v súčasnosti spolupracuje so spoločnosťou Foxconn, ktorá pre čínskeho výrobcu doteraz vyrábala všetky mobilné telefóny pre indický trh. Podľa Wanga bude toto partnerstvo pokračovať aj po otvorení novej továrne v Noide.

(1 EUR = 74, 7605 INR)

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.