Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nový Samsung Galaxy Note možno príde o niečo skôr

Nové špekulácie hovoria o súbežnom príchode Note s najnovšou verziou operačného systému Android.

Samsung Galaxy Note 5 (foto: Ľubomír Vnuk) Samsung Galaxy Note 5 (foto: Ľubomír Vnuk) Niekoľko mesiacov po uvedení vlajkových lodí línie S výrobca Samsung už tradične predstavuje biznisovovo orientovaný tabletofón Galaxy Note.

Hoci sa oznámenie Note s poradovým číslom 6 všeobecne očakáva v priebehu augusta, najnovšie zvesti uvádzajú, že smartfón príde na trh už počas júla. Informoval o tom server SamMobile s odvolaním na portál The Bell.

Nový tabletofón, označovaný kódovým názvom Grace, bude údajne dodávaný s finálnou verziou systému Android N. Ak by juhokórejský výrobca chcel zariadenie naozaj predstaviť ešte v júli, na dokončenie vlastnej nadstavby systému mu tak neostane veľa času.

Doterajšie špekulácie odhadujú, že Samsung Galaxy Note 6 dostane AMOLED displej s uhlopriečkou 5,8 palca a QHD rozlíšením. O výkon by sa malo postarať až 6 GB pamäte RAM a voliteľných 64/128 GB úložného priestoru.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.