Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

iPhone SE je na nerozoznanie od iPhonu 5. Nechtiac to potvrdili aj fanúšikovia

Americký komik upozornil na zaujatosť niektorých používateľov produktov od Applu.

Zopár fanúšikov Applu znovu raz doplatilo na svoju zaujatosť. Americký komik Jimmy Kimmel sa totiž rozhodol postaviť ich pred neľahkú úlohu – porovnať iPhone 5 a iPhone SE. V skutočnosti im ale boli predložené dva totožné iPhony 5.

Používatelia tak na „novom iPhone“ kladne hodnotili napríklad rýchlejšie reakcie, väčšiu výdrž na batériu, lepší a jasnejší displej či menšiu hmotnosť zariadenia.

iPhone SE je 4-palcový smartfón s dizajnom typickým pre iPhony 5 a 5S. Ozajstné vylepšenia sa pritom nachádzajú vnútri, ako príklad spomeňme procesor A9, 2 GB operačnej pamäte či 12 Mpx hlavným fotoaparátom. Viac informácií nájdete v samostatnom článku.

Spočiatku mal tento model lákať aj príjemnejšou cenovkou. Neskôr sa však na internete objavili európske ceny a nadšenie tak mierne opadlo. iPhone SE v najlacnejšej konfigurácii totiž v Eurozóne stojí 489 eur, pričom v niektorých štátoch USA si zaň „vypýtajú“ v prepočte asi 356 eur.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.