Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Apple vraj novému iPhonu veľmi neverí

Na internet unikli informácie o objeme dodávok nového iPhonu.

Hoci nový 4-palcový iPhone si mali vyžiadať – mnohí – potenciálni zákazníci, samotná firma Apple údajne veľmi na veľký úspech svojho nového iPhonu SE neverí. Stránka Digitimes, ktorá sa odvoláva na informácie z prostredia dodávateľov komponentov, totiž uvádza, že firma Apple by mala tento rok dodať na trh len okolo 15 miliónov kusov zariadenia iPhone SE.

Celú prvú dodávku nového 4-palcového smartfónu má pritom pokrývať Foxconn Electronics. Výrobca z Taiwanu zároveň produkuje aj nový 9,7-palcový iPad Pro.

V prípade nového tabletu iPad sa majú dodávky pohybovať okolo 4 miliónov kusov – ide však údaj za prvú polovicu tohto kalendárneho roka. Odhaduje sa preto, že v kategórii tabletov od Apple bude naďalej dominovať iPad Air 2 – aj vďaka zníženiu predajnej ceny. Na tému upozornil VR-Zone.com.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.