Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dočkáme sa Samsungu Galaxy S7 Active? Objavujú sa prvé náznaky

Americký operátor AT&T údajne testuje odolnejší Samsung Galaxy S7 Active.

Rovnako ako minulý rok, aj tentoraz sa z dielne Samsungu zrejme dočkáme nového smartfónu s prívlastkom Active. Naznačuje to snímka dokumentov o importe a exporte zariadení do, respektíve z Indie, ku ktorej sa dostal Evan Blass, na Twitteri známy ako @evleaks. Podľa jeho slov sa smartfón v súčasnosti testuje u amerického operátora AT&T.

Skutočný názov zariadenia nepoznáme. „Stopou“ by mohol byť kód smartfónu (SM-G891A) pripomínajúci minuloročný Samsung Galaxy S6 Active (SM-G890A). Predpokladáme teda, že môže ísť o tretieho člena do rodiny Galaxy S7 – Samsung Galaxy S7 Active.

Zaujímavé bude sledovať, akú pridanú hodnotu smartfón ponúkne a čím sa pokúsi zaujať. Aj klasické „es-sedmičky“ totiž ponúkajú certifikáciu IP68, pričom zvýšená odolnosť voči pádom a nárazom sa zdá byť pri modeloch Active štandardom.

Na záver pripomeňme, že ide iba o správu z neoficiálneho zdroja a zariadenie Galaxy S7 Active zatiaľ oficiálne potvrdené nebolo.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.