Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung nepriamo potvrdil Galaxy S7 Active. Pomocou svojej aplikácie

Stále nepredstavený smartfón sa dostal do zoznamu zariadení, ktoré podporujú aplikáciu Samsung Level.

Najnovšia aktualizácia aplikácie Samsung Level nezaujala ani tak novými funkciami ako zoznamom podporovaných zariadení. Nachádza sa v ňom totiž smartfón Galaxy S7 Active, ktorý by mal byť odolnejšou verziou súčasnej vlajkovej lode Samsungu. Upozornil na to web SamMobile.

Za pomerne krátky čas tak ide už o druhý podobný „preklep“. Začiatkom minulého mesiaca sa totiž na oficiálnej stránke výrobcu objavila zmienka o zariadení Galaxy S7 Edge.

Popis aplikácie Samsung Level (zdroj: Obchod Play) Popis aplikácie Samsung Level (zdroj: Obchod Play)

Čo sa týka parametrov zariadenia a výhod oproti klasickým „es-sedmičkám“, podľa SamMobile by mal smartfón dostať vojenskú certifikáciu MIL-STD-810G. Tá zahŕňa nespočetné množstvo testov odolnosti od zmien teploty a dažďa až po náhodné vibrácie a nárazy.

Očakávať však môžeme aj väčšiu kapacitu batérie. Na druhej strane ale nie je vylúčená ani exkluzívna dostupnosť iba u amerického operátora AT&T.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.