Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange: Neobmedzený paušál za 15 eur máme iba dočasne (+ ďalšie zistenia)

Operátor sa vyjadril k lacnému programu. Vraj ho dáva iba niektorým klientom.

Ilustračná snímka Ilustračná snímka
V minulých dňoch prišla MobilMania so zistením, že Orange v tichosti ľudí láka na neobmedzený program Kengura 30 za polovicu. Operátor poskytovanie programu potvrdil.

„Ide o krátkodobú špeciálnu kampaň pre oslovených zákazníkov,“ uviedla k téme hovorkyňa Orangeu Alexandra Piskunová.

Kengura 30 obsahuje neobmedzené volania do všetkých slovenských mobilných a pevných sietí na Slovensku a 100 SMS/MMS. Operátor ale uplatňuje obmedzenie a mesačne môžete neobmedzene volať na 250 čísel, ďalšie hovory nad rámec už spoplatňuje.

V cene programu je aj 500 MB balík dát s následným spomalením na 128/128 kbit/s. 

Takýto limit je ale plne postačujúci pre veľkú väčšinu ľudí – Orange sa bráni hlavne voči tomu, aby bol program využívaný na komerčné účely. Za neobmedzené správy si priplatíte 2 eurá mesačne. Opäť sa tu uplatňuje limit na 250 čísel mesačne. Aktivácia služby je spoplatnená jednorazovým poplatkom vo výške 11 eur.

Je naozaj pre všetkých?

Operátor na ďalšie otázky MobilManie neodpovedal. Viacerí čitatelia nás ale informovali o tom, že pracovníci linky 0905 905 905 tvrdia, že akciu nemajú, respektíve už skončila. My sme si dnes opäť niekoľkokrát preverili, že je stále dostupná. Niektorí pracovníci však tvrdia, že o nej nevedia. Ak sa stretnete s niečím podobným, zavolajte znovu.

Operátor na zákazníckej linke si totiž od vás štandardne vezme kontakt a následne vám zavolá zástupca agentúry Customer Center v zastúpení Orangeu a program vám ponúkne. Opäť sme si preverili, že program je dostupný pre všetkých, nie iba pre vybranú skupinu zákazníkov. Na program si môžete číslo preniesť alebo požiadať o novú aktiváciu.

Aj s bonusom

Kenguru 30 ponúka agentúra s 15-mesačnou viazanosťou a garantovanou cenou 15 eur na 24 mesiacov. Ak si zvolíte dvojročnú viazanosť, dostanete aj bonus na telefón vo výške 60 eur, potvrdil dnes operátor z agentúry.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.