Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

4ka zavedie volania zadarmo vo vlastnej sieti. Po tretej minúte

DOPLNENÉ Výhodnejšiu cenovú ponuku získajú všetci účastníci v druhej polovici mesiaca.

Ilustračná snímka (zdroj: Shutterstock.com) Ilustračná snímka (zdroj: Shutterstock.com)
Operátor 4ka prinesie pre zákazníkov volania po tretej minúte bez ďalších poplatkov, pokiaľ smerujú do vlastnej siete. Maximálnou cenou hovoru tak bude 12 centov.

Cenový strop začne platiť 18. apríla a týka sa všetkých účastníkov bez rozdielu – starých aj nových.

Doplnené o 17:05: Podľa informácií od operátora budú môcť využívať hovory po tretej minúte zadarmo aj klienti, ktorí sú prihlásení v národnom roamingu od Telekomu. Limit na jeden hovor je nastavený na 120 minút. 

Nastálo, tvrdí 4ka

Operátor podľa našich informácií začal službu u vybraných klientov už testovať a je možné, že vám už kredit za dlhšie hovory vo vlastnej sieti po troch minútach nestrhne.

Nová služba bude aktívna pre všetkých klientov bezplatne a automaticky. Riaditeľ pre obchod a marketing Swanu Peter Helexa dodal, že nejde o dočasnú akciu a výhodu chce 4ka ponúkať dlhodobo.

O2 po minúte zadarmo

Zákazníci O2 s programom Fér môžu volať vo vlastnej sieti zadarmo už po prvej minúte. Za hovor tak zaplatíte 13 eurocentov – ide o jeden eurocent viac ako v 4ke.

Nováčik v tlačovej správe uviedol, že hodnotu troch minút stanovil kvôli tomu, aby mohol mať ceny výhodné aj pri kratších hovoroch. Teda aby udržal základnú sadzbu 4 eurocenty za minútu.

Tesco mobile ponúka volania vo vlastnej sieti bez poplatku, ak máte kartu prepojenú s Clubcard. Každý mesiac ale musíte zrealizovať aj dobitie v ľubovoľnej výške. Mesačným limitom na volania je tisíc minút. 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.