Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Čo je to počítač? Pýta sa Apple v najnovšej reklame na iPad Pro

VIDEO Ďalšia reklama Applu, ktorý tvrdí, že jeho produkt dokáže nahradiť všetky ostatné.

Najväčší iPad Pro nie je na trhu ešte ani rok a už chce vytláčať počítače. Kalifornská spoločnosť ho v najnovšej polminútovej reklame prezentuje ako plnohodnotnú náhradu klasických počítačov. Lákadlom má byť pritom odnímateľná klávesnica a dotykový displej. Správu priniesol portál Cnet.com.

Cena klávesnice na oficiálnej stránke nie je pritom najnižšia. Zaplatíte za ňu dodatočných 169 eur pre 9,7-palcový verziu, respektíve 179 eur pre 12,9-palcový variant iPadu Pro. Ak by ste mali záujem aj o dotykové pero Apple Pencil, pripravte si ďalších 109 eur.

iPad Pro (zdroj: apple.com) iPad Pro (zdroj: apple.com)

Zaujímavé je, že v celom klipe je slovo iPad Pro spomenuté iba na úplnom konci slovami: „predstavte si, čo by váš počítač dokázal, keby bol iPad Pro.“

Najväčším konkurentom iPadu Pro je Microsoft Surface Pro 4, ktorý je nateraz kritikmi považovaný dokonca za plnohodnotnejšiu náhradu PC ako jeho jabĺčkový náprotivok.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.