Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nové iPady už tento rok zrejme neprídu. Apple však upravil kapacity

16 GB iPady zároveň končia. Nahrádzajú ich minimálne 32 GB modely.

Z nových produktov Apple v stredu na javisku spomenul len iPhone 7, novú generáciu hodiniek Apple Watch a bezdrôtové slúchadlá AirPods. Firma však v rovnaký deň aktualizovala i ponuku tabletov, písali sme v samostatnom článku.

Stredajšia aktualizácia sa týkala iba zmien v kapacitách a nových farieb príslušenstva. Po hardvérovej stránke sa nezmenilo nič.

Septembrová aktualizácia ponuky modelov ale zároveň môže znamenať, že nové tablety iPad už tento rok neuvidíme. Už v októbri sa totiž očakáva prezentácia, na ktorej by mali byť predstavené minimálne inovované počítače MacBook Pro. Neskoršie predstavenie nových iPadov v tomto roku je už málo pravdepodobné.  

Najnovším prírastkom do rodiny jablčných tabletov pritom bol 9,7-palcový iPad Pro, ktorý bol predstavený v marci tohto roka.

Aktuálne zmeny z pohľadu tabletov od Apple sa pritom týkajú modelov iPad Air 2, iPad mini 4 aj iPad mini 2. Apple z ponuky vyradil všetky 16 GB modely a za rovnakú cenu teraz predáva verzie s 32 GB pamäte. Tablety, ktoré mali doposiaľ 64 GB, si polepšili na 128 GB, opäť bez zmeny ceny.

Aktuálna ponuka tabletov s nahryznutým jablkom v logu teraz vyzerá takto:

12,9" iPad Pro

9,7" iPad Pro

iPad Air 2

iPad mini 4

iPad mini 2

32 GB

32 GB

32 GB

32 GB

32 GB

128 GB

128 GB

128 GB

128 GB

 

256 GB

256 GB

 

 

 

Celá aktuálna ponuka tabletov kalifornskej firmy (zdroj: Apple) Celá aktuálna ponuka tabletov kalifornskej firmy (zdroj: Apple)

Spoločnosť predstavila tiež niekoľko nových farieb pre svoje silikónové obaly a kryty.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.