Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

4ka: Neobmedzené volania, správy aj dáta za 30 eur. Aj v sieti Telekomu

DOPLNENÉ Operátor dnes oznámil spustenie neobmedzeného programu. Týka sa to aj dát.

Štvrtý mobilný operátor, 4ka, dnes spustil nový „TO“ balíček za 30 eur mesačne. Ponúka neobmedzené volania, správy a dáta. Volá sa TO∞.

Takýto program avizoval nováčik ešte v polovici septembra.

Neobmedzené služby je možné využívať iba na Slovensku. Minúta hovoru, správa a 1 MB dát stojí v EÚ štyri eurocenty.

ilustračná snímka ilustračná snímka

Neobmedzené množstvo dát

Súčasťou balíka je aj neobmedzené množstvo prenesených dát v sieti 4ky, ale aj v národnom roamingu cez 2G sieť Telekomu.

TO.15 od 4ky: 15 GB a 300 minút alebo SMS za 15 eur mesačne
TO.15 od 4ky: 15 GB a 300 minút alebo SMS za 15 eur mesačne

V ponuke sa objaví ďalší predplatený program. Ponúka najmä mnoho dát.  

Obchodný a marketingový riaditeľ Swanu Peter Helexa na otázku Živé.sk a Mobilmanie uviedol, že program TO∞ je vraj skutočne neobmedzený. Ak vraj ale príde k zneužitiu služby, operátor bude takéto prípady riešiť. Nespresnil však, čo by za porušenie podmienok operátor považoval.

Doplnené dnes o 13:00: „V zmysle našich všeobecných obchodných podmienok máme možnosť zákazníka kontaktovať a obmedziť. To budeme robiť aj v tomto prípade. Nemáme nastavený konkrétny limit. Prevádzku účastníkov ale budeme monitorovať,“ povedal k téme pre náš portál výkonný riaditeľ Swan Mobile Martin Mosný.

Zástupca operátora uviedol, že určite obmedzí napríklad klientov, ktorí by chceli službu využívať ako GSM bránu a spotreba by teda bola vysoko nadpriemerná.

Dohoda s Telekomom ešte nepadla

Mosný nechcel uviesť, ako mohla spoločnosť vypočítať biznis plán pri neobmedzenom programe a poskytovať teda neobmedzené služby aj cez sieť Slovak Telekomu bez toho, aby už poznala finálne ceny v národnom roamingu.

„Kalkulácie našich produktov nebudeme zverejňovať. Na cenách sme sa s partnerom stále nedohodli a čakáme na rozhodnutie regulačného úradu,“ dodal.

Balíček je možné aktivovať prostredníctvom SMS na 950 v tvare „TO.N“. Možná je aj aktivácia na pobočkách Slovenskej pošty. Využiť môžete aj automatickú obnovu, ktorá ho aktivuje každých 30 dní.

Pre deaktiváciu je nutné poslať SMS na rovnaké číslo v tvare „TO.N STOP“. Program je poskytovaný bez mobilného telefónu a bez viazanosti.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.