Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

HTC má čoskoro uviesť Ocean Note, zaujme fotoaparátom

Novinka by mohla byť prezentovaná už 12. januára.

Spoločnosť HTC už oficiálne oznámila, že 12. januára má naplánovanú špeciálnu prezentáciu. V rámci nej môžeme očakávať predstavenie hneď niekoľkých produktov. Podľa posledných správ by medzi nimi mohol figurovať aj smartfón Ocean Note.

Chystaný Ocean Note má byť dostupný vo farebných prevedeniach Black, White aj Blue, píše web Phonearena.com. Podporovať má dve SIM karty (jedna 4G, druhá 3G), pričom absentovať má 3,5mm jack port. Podobne ako pri nových iPhonoch.

Prvý slovenský test iPhone 7 Plus!
Prvý slovenský test iPhone 7 Plus!

Dvojitý fotoaparát zatiaľ neukázal plnú silu a 3,5 mm jack v praxi skutočne chýba. Ako celok je ale iPhone 7 Plus lepší.

Najväčšou devízou má byť (hlavný) fotoaparát. Dostupné správy tvrdia, že má ísť o špičkový model s najvyšším skóre v DxOMarku.

HTC má zároveň v priebehu nasledujúceho obdobia uviesť aj novinky známe ako Ocean Master a Ocean Smart.

Prezentáciu, ktorá sa bude konať spomínaného 12. januára, by mal HTC využiť aj na oficiálne uvedenie dlhšie očakávaného smartfónu One X10 (kódové označenie Alpine). Má ponúknuť 5,5-palcový Full HD displej, čipset MediaTek Helio P10 či 13-megapixelový fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu.

Nový HTC X10 má prísť čoskoro
Nový HTC X10 má prísť čoskoro

Novinka od HTC má spadať do strednej triedy.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.