Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

iPhone 7 si skúsil 24-hodinový kúpeľ v Mŕtvom mori. Pozrite si, ako dopadol

Je už pomaly pravidlom, že internet zaplavia videá od testerov, ktorí skúšajú najuletenejšie skúšky odolnosti smartfónov.

Youtuber TechRax na svojom kanáli pravidelne likviduje iPhony. Teraz sa však rozhodol zistiť odolnosť iPhonu 7 v Mŕtvom mori a nechal ho v ňom ležať po dobu 24 hodín.

Mŕtve more je slané bezodtokové jazero. Zaraďuje sa medzi najslanšie jazerá na svete. Jeho salinita, čiže slanosť, dosahuje až 33,7 % a je takmer 9,4-krát väčšia ako oceánska. Jazero je známe tým, že nie je vhodným prostredím pre živočíchy. Ako sa však s touto extrémnou slanosťou popasuje nový iPhone 7?

TechRax položil na 24 hodín zariadenie z dielne Apple práve na dno tohto jazera. Po vylovení fungoval bez problémov. Slaná voda mu nepoškodila ani port na nabíjanie, či obrazovku. Celé video testu si môžete pozrieť nižšie.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.