Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

4ka dáva balíky TO na dva roky za polovicu. Nie však pre každého

Operátor sa rozhodol výrazne zvýhodniť zákazníkov jedného z majiteľov.

Štvrtý mobilný poskytovateľ sa rozhodol výrazne zatraktívniť ceny programov z rodiny „TO.“ pre klientov, ktorí už využívajú služby operátora Swan. Tí budú môcť získať tri programy za polovičné ceny počas dvoch rokov.

„Bonus za aktiváciu balíkov TO. môže získať každý rezidenčný alebo biznisový zákazník spoločnosti Swan, ktorý aktívne využíva aspoň jednu zo služieb poskytovanných spoločnosťou Swan,“ uvádza operátor k novej akcii.

ilustračná snímka ilustračná snímka

Aké balíčky je možné získať za polovicu?

  • TO.10 za 5 eur mesačne (štandardne 10 eur): Ponúka 10 GB dátový balíček v sieti 4ky a 100 minút alebo správ do celej EÚ. Súčasťou sú aj neobmedzené volania vo vlastnej sieti po 3. minúte.
  • TO.15 za 7,5 eura mesačne (štandardne 15 eur):  Obsahuje 15 GB dát v sieti 4ky, 300 minút alebo SMS na Slovensku a do celej EÚ. Aj tu môžete volať po 3. minúte zadarmo v sieti 4ka.
  • TO.∞ za 15 eur mesačne (štandardne za 30 eur): Neobmedzené volania a správy. Neobmedzený je aj objem prenesených dát v 4ke a v 2G sieti Telekomu.

Do konca roka 2018

Aktuálne má operátor rovnakú ponuku pre všetkých klientov – tá má ale platiť iba do 30. apríla. Zákazníci Swanu so službou od 4ky budú môcť využívať balíčky za polovicu až do 31. decembra 2018.

4ka: Všetky balíky TO za polovicu pri prenose. Ľahké čísla zadarmo
4ka: Všetky balíky TO za polovicu pri prenose. Ľahké čísla zadarmo

Operátor ide lákať zákazníkov, ktorí si chcú preniesť existujúce číslo. Bonus dá aj novým klientom.

„Zvýhodnená ponuka platí na všetky zakúpené SIM karty Moja 4ka, pričom ponuka je obmedzená na maximálny počet päť SIM kariet na jedného rezidenčného zákazníka a desať SIM kariet na jedného biznisového zákazníka,“ uvádza operátor.

Podľa pracovníčky zákazníckej linky je možné kartu darovať aj známym či rodinným príslušníkom a služby tak budú môcť využívať za polovicu. Karty ale musia byť registrované na vlastníka služby od Swanu. Môže ísť teda o bezpečnostný problém – keby bol napríklad spáchaný s vaším číslom nejaký trestný čin. 

Ako na to?

Operátor tvrdí, že výhodu je možné získať aj k zakúpeným kartám.

„Zvýhodnená ponuka bude platiť hneď od prvého zakúpenia produktu TO. až do konca roka 2018 a na jej využitie teraz nie je potrebné žiadne špeciálne overenie,“ tvrdí 4ka.

ilustračná snímka ilustračná snímka

Informáciu o tom, ako bude možné využívať služby za polovicu do konca roka 2018, má poslať operátor e-mailom, listom alebo vo faktúre za služby najneskôr do konca apríla.

Uvádza však, že možnosť využívania služieb za polovicu garantuje, a to až do konca roka 2018.

Spoločnosť Swan je jedným z majiteľov mobilného operátora 4ka.

Seriál TOP 2016 podľa redaktorov Živé.sk

Na záver uplynulého roka sme pripravili aj ďalší veľký seriál, v ktorom redaktori Živé.sk vyberú kľúčové udalosti uplynulých dvanástich mesiacov v oblasti technológií, vedy, hier aj digitálnych služieb. Pozrite si jednotlivé časti seriálu:

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.