Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chystaný Huawei MediaPad T3: Unikli ďalšie detaily

Novinka medzi tabletmi bude disponovať menším 8-palcovým displejom.

Huawei zrejme chystá skoré predstavenie svojho nového tabletu MediaPad T3 (KOB-L09). Spomínaný produkt sa už objavil aj v databáze čínskeho orgánu TENAA.

Stojí však za povšimnutie, že v databáze TENAA vystupuje pod značkou Honor. Možno tak napokon bude uvoľnený ako „Honor Pad 3“, dodáva web Fonearena.com. Prípadne príde pod značkami Huawei i Honor.

zdroj: TENAA / Fonearena.com zdroj: TENAA / Fonearena.com

Bez ohľadu na názov má nový kompaktný tablet ponúknuť menší 8-palcový IPS displej s rozlíšením 1 280 × 800 pixelov. K tomu sa pridá štvorjadrový čipset s 3 GB RAM a 32 GB rozšíriteľného vnútorného flash priestoru.

Chýbať nebude 5-megapixelový fotoaparát, 2-megapixelová kamera, podpora pre 4G LTE, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.1 aj navigačné GPS. Batéria má mať kapacitu 4 650 mAh. Operačným systémom bude Android 7.0 (Nougat).

Tablet by mal disponovať kovovou unibody konštrukciou a zrejme bude podporovať aj hlasové hovory. Predpokladaný Huawei MediaPad T3 (či Honor) sa má ponúkať vo farbách Gold i Grey. Možno bude predstavený už na MWC 2017.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.