Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

LG v krátkosti ukázalo používateľské prostredie pre očakávaný G6

Prostredie bude pravdepodobne uspôsobené displeju LG G6.

Do oficiálneho odhalenia telefónu LG G6 nás delí už len deväť dní a výrobca teraz vo videu naznačil, ako bude vyzerať nové používateľské rozhranie pre mobil.

Najmodernejšiu verziu prostredia UX 5.0+ ponúka zatiaľ model LG V20 a predpokladá sa, že nová verzia u G6 bude označovaná ako UX 6.0.

Logicky by tak nahradila UX 5.0 z predošlej vlajkovej lode LG G5. Samotné video je príliš krátke a zostrihané na to, aby prezradilo niečo podstatné. No môžeme aspoň vidieť, že rohy displeja vyzerajú byť zaguľatené a nové prostredie do nich presne pasuje.

LG G6 dostane iný čipset Snapdragon, potvrdil ďalší zdroj
LG G6 dostane iný čipset Snapdragon, potvrdil ďalší zdroj

Spoločnosť má však na použitie staršieho čipu dobrý, strategický dôvod. V prípade nového SoC by telefón dorazil možno o dva mesiace neskôr.

Prostredie UX bude postavené nad operačným systémom Android Nougat. Z hľadiska hardvéru už poznáme všetky dôležité detaily vrátane použitého procesora, no predstavenie LG G6 bude zrejme aj tak ostro sledované. Spoločnosť ho oficiálne odhalí 26. februára na MWC 2017.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.