Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chystaný Coolpad 3632: Vyše 6-palcový displej aj Android Nougat

Podľa všetkého nejde o oficiálny názov tejto novinky.

Ponuka smartfónov Coolpad by sa mohla v dohľadnej dobe rozšíriť o nový model, ktorý sa objavil v porovnávacom teste GFXBench. V spomínanom teste zariadenie figurovalo pod kódovým označením Coolpad 3632, pričom podľa všetkého nejde o výsledný názov.

Coolpad Cool Changer S1: Silná batéria, 6 GB RAM aj Snapdragon 821
Coolpad Cool Changer S1: Silná batéria, 6 GB RAM aj Snapdragon 821

Čínska novinka ďalej prináša napríklad väčší 5,5-palcový displej.

Novinka by mala ponúknuť pomerne základnú konfiguráciu. Chce osloviť najmä ľudí, ktorí túžia po veľmi veľkom displeji. Konkrétne by mal Coolpad 3632 disponovať až 6,1-palcovým displejom, avšak podľa databázy len s rozlíšením 854×480 pixelov. Nie je jasné, či nejde o chybu. Podobne nízke rozlíšenie na tak veľkej ploche by nepôsobilo najlepšie.

zdroj: GFXBench zdroj: GFXBench

Aj ďalšie parametre sú však low-endové. Zahŕňajú 1 GB operačnej pamäte RAM, možno len 8 GB vnútorného flash priestoru či štvorjadrový čipset Qualcomm Snapdragon 425 (1,4 GHz).

K tomu sa ešte pridáva 5-megapixelový fotoaparát s LED bleskom, 2-megapixelová kamera či podpora 4G LTE, GPS a Wi-Fi 802.11n. Operačným systémom je však nový Android 7.1.1 (Nougat), dodáva web Fonearena.com.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.